bezpłatne wibinarium
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

RPO – Rozkręcamy Powszechny Optymizm

10 czerwca 2017 r. od 12:00 otworzymy namioty, w których pokażemy, co powstało ze środków unijnych. Przedstawimy miasta z Warmii i Mazur, które przynależą do Międzynarodowej Sieci Miast Cittaslow.

Od 12:00 do 18:00 dzieci skorzystają ze specjalnej strefy. Najmłodsi mieszkańcy miasta i województwa pod opieką animatorów pobawią się m.in. w dmuchanym Wesołym Miasteczku oraz wezmą udział w licznych konkursach, grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich.

Czekają na Was także warsztaty edukacyjne, rodzinne gry i łamigłówki. Dla małych i dużych przygotowaliśmy warsztaty robotyki, jak również stoisko cyrkowe, gdzie każdy będzie mógł zamienić się w prawdziwego cyrkowca, nauczyć się żonglerki piłkami, chustkami, dowiedzieć się jak zakręcić talerzem oraz wykonać magiczne sztuczki.

Dodatkowo podczas całego wydarzenia będzie dostępny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, w którym specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego udzielą bezpłatnych porad na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych.

Wiadomo, że wspólne świętowanie redukuje kalorie, dlatego dla zgłodniałych czekają darmowe degustacje regionalnych potraw.

Podczas imprezy przeprowadzimy konkursy m.in. z wiedzy o funduszach europejskich oraz Unii Europejskiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Koncerty!!!

Od 17:30 rozpoczynamy muzyczne szaleństwo. Na scenie wystąpią: 

Traffic Junky

Kortez,

a gwiazdą wieczoru będzie Ania Dąbrowska

 

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS