Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Olsztyński projekt wśród finalistów RegioStars 2017

Trzy projekty z Polski, w tym jeden z Warmii i Mazur, znalazły się wśród finalistów konkursu RegioStars 2017, organizowanego corocznie przez Komisję Europejską dla innowacyjnych działań dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Ze 103 zgłoszeń jury wyróżniło 24 projekty z Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Słowenii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch. 

Wszyscy finaliści rywalizują obecnie o pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Projekt z Warmii i Mazur „Wdrożenie Platformy Zintegrowanych Usług Publicznych oraz Elektronicznych Płatności Olsztyna”  wraz z projektem „ Małopolska Karta Aglomeracyjna – system zarządzania transportem zbiorowym w Województwie Małopolskim”  konkuruje w kategorii: Gwiazdy wśród miast: miasta w okresie transformacji cyfrowej. Zaś projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie „PFK - Podmiotowe Finansowanie Kształcenia” wybrany został w kategorii Edukacja i szkolenia.

Finaliści zostaną zaproszeni na ceremonię i otrzymają certyfikat oraz medal. Znajdą się również w broszurze wydawanej przez Komisję Europejską oraz w bazie najlepszych praktyk publikowanej na stronie InfoRegio.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu i wręczenie nagród RegioStars 2017 nastąpi podczas uroczystej gali w Brukseli 10 października 2017 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu.

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS