Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
bezpłatne wibinarium
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 10–12 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 10–12 maja 2019 r.

Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. VI edycja pod hasłem „Polska Różnorodna” podsumuje 15 lat wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ we wszystkich regionach Polski.

Jeżeli i Ty otrzymałeś środki unijne na realizację swojego projektu – przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych. Możesz wziąć udział, udostępniając ze zniżką lub za darmo Twoją codzienną ofertę lub organizując dodatkowe wydarzenia.

To co wyróżnia DOFE spośród innych podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, zajezdni tramwajowych, a nawet oczyszczalni ścieków najbardziej przyciągają uczestników. Beneficjenci związani z rewitalizacją, dziedzictwem kulturowym czy turystyką mają okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć lub wycieczek poza swoimi placówkami.

 

 

                               

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel.+48 89 512 51 84 lub e-mail: rpowim@warmia.mazury.pl. Zgłoszenia zbieramy do 15 kwietnia br.

 

Zobacz krótki film z DOFE w ubiegłych latach.

 

Koordynatorem DOFE jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

 

Pliki do pobrania

Szczegółowe informacje

2019-03-21

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS