baner
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Fundusze Europejskie – środki na otwarcie działalności gospodarczej i możliwości rozwoju nowych przedsiębiorców, 10 maja 2019 r.

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC I BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE SPOTKANIEM INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków na otwarcie działalności na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie – środki na otwarcie działalności gospodarczej i możliwości rozwoju nowych przedsiębiorców”.

 

Termin spotkania: 10 maja 2019 r. w godzinach 10:00– 13:00

Miejsce spotkania: Olsztyn, Villa Pallas, ul. Żołnierska 4

 

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 08 maja 2019 r. godz. 14:00.
  2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.
 

Więcej informacji

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:
tel. 89 512 54 82/ 83/ 84/ 85/ 86, e-mail:  gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Formularz zgłaszeniowy

2019-04-15

Agenda spotkania

2019-04-15

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.