Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
bezpłatne wibinarium
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rezerwuj czas 10–12 maja 2019 r.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to od lat największe wydarzenie związane z Funduszami Europejskimi. W tym roku będziemy świętować #15latPolskiwUE! Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji – wszystkie możesz sprawdzić na stronie: https://dniotwarte.eu/.

Od 10 do 12 maja otwarte będą miejsca dofinansowane ze środków unijnych. W naszym regionie proponujemy zwiedzanie miejsc ciekawych, choć typowych, np. muzeum czy wieży ciśnień, po zupełnie niedostępne na co dzień, np. ciepłowni. Polecamy spacer po ekomarinie, wycieczkę po jeziorze pływającym domkiem. Energicznym dawkę adrenaliny zapewni zabawa w parku linowym czy też rajd rowerowy szlakiem Green Velo…  Spokojniejszym przygotowaliśmy kurs sterowania dronem lub wizytę lekarza specjalisty.

Atrakcje dla małych, większych i największych, konkursy z nagrodami, warsztaty, szkolenia, kursy. Wszystko ze zniżką lub zupełnie za darmo! :) Odwiedź stronę i wybierz coś dla siebie.

Zobacz, jak Fundusze Europejskie zmieniły nasz region i całą Polskę.

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS