Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
Fundusze a rokonawirus
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na założenie firmy” – Elbląg

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób poszukujących wsparcia na założenie dzialalności gospodarczej „Fundusze Europejskie na założenie firmy”.

W spotkaniu udział wziąć wszyscy zainteresowani pozyskaniem wsparcia unijnego na założenie własnej firmy. Podczas spotkania przedstawione zostaną warunki i zadsady udzialania bezzwrotnych dotacji oraz pożyczek na zakładanie dzialalności gospodarczej. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, jakie są możliwości rozwoju nowo powstałej firmy poprzez wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

 

Termin spotkania: 30 stycznia 2020 r. w godzinach 10:00 – 13:00

Miejsce spotkania: Hotel Mlyn, 82-300 Elbląg, ul. Kościouszki 132

 

Warunki uczestnictwa:

1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: lpielblag@warmia.mazury.pl  do 27 stycznia 2020 r. do godz. 12:00,

2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkanie (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepelnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenie uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

 

Więcej informacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu: tel. (55) 620-09-13/14/16

e-mail: lpielblag@warmia.mazury.pl 

 

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

2019-12-20

Agenda spotkania

2019-12-20

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS