Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
Fundusze a rokonawirus
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – ODWOŁANE!

Termin DOFE przesunięty na jesień!

Zapraszamy do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się 5–7 czerwca 2020 r.  DOFE to akcja skupiająca beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Jeżeli i Ty otrzymałeś środki unijne na realizację swojego projektu – przyłącz się do wspólnego świętowania. Możesz zgłosić udział i udostępnić ze zniżką lub za darmo Twoją codzienną ofertę lub zorganizować specjalne wydarzenia. Dla uczestników zobaczenie miejsc  niedostępnych na co dzień czy skorzystanie z rabatu to wyjątkowa atrakcja.

Wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu, dodatkowo do udziału w akcji zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach, spoty w środkach komunikacji miejskiej, citilighty na wiatach przystankowych oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Po DOFE 2020 zostanie także przygotowany album książkowy, a uzupełnieniem publikacji będą filmy promocyjne pokazujące każdy z opisanych projektów.
Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to wiedz, że ubiegłoroczna edycja DOFE to ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników, a w plebiscycie na najciekawszy projekt zwyciężyła fundacja, która otrzymała dofinansowanie z naszego programu regionalnego!

Dołącz do Dni Otwartych – zgłoś udział w akcji, zapromuj swój projekt i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czekamy do 31 marca 2020 roku.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, skontaktuj się z nami: tel. 89 512 54 88,
e-mail: rpowim@warmia.mazury.pl.


Zobacz, jak świętowaliśmy w 2019 r.

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS