Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Spotkanie informacyjne dotyczące pozyskania środków finansowych na rozwój działalności przez przedsiębiorców – wsparcie dotacyjne i pozadotacyjne

SPOTKANIE ODWOŁANE

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne adresowane do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia w ramach Funduszy Europejskich.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane formy wsparcia dotacyjnego na 2020 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020, programów krajowych, jak i i pozadotacyjne możliwości rozwoju firm.

 

Termin spotkania: 2.04.2020 r. w godzinach 10:00 – 12:30

Miejsce spotkania: Villa Pallas, ul. Żołnierska 4, Olsztyn

 

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 30.03.2020 r. do godz. 14:00,
  2. potwierdzenie zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym).

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. 

 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

 

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie
tel.: 89 512 54 82/83/84/85/86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Agenda spotkania

2020-02-19

Formularz zgłoszeniowy

2020-02-19

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS