Weź udział w naszej zabawie. Do wygrania nawet 10 tys. zł!
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Webinarium informacyjne „Wsparcie w ramach Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej oraz szkolenia dla pracowników”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie w ramach Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej oraz szkolenia dla pracowników”.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozwój działalności gospodarczej oraz podniesieniem kwalifikacji zawodowych własnych i pracowników. Na spotkaniu przedstawione zostaną warunki udzielania preferencyjnych pożyczek z Funduszy Europejskich oraz dofinansowania na szkolenia pracodawców i pracowników.

 

Termin spotkania: 16 kwietnia 2021 r. w godzinach  10:00 – 11:30

Miejsce spotkania: Platforma on-line

 

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 12 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00. Potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane będzie przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

 

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:

tel. 89 512 54 85/ 83/ 84/ 85/ 86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

2021-03-25

Agenda

2021-03-24

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS