logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Webinarium informacyjne „Fundusze Europejskie – środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w powiecie olsztyńskim, mrągowskim, nidzickim, szczycieńskim"

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków na otwarcie działalności na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie – środki na  rozpoczęcie działalności gospodarczej w powiecie olsztyńskim, mrągowskim, nidzickim, szczycieńskim”.


Termin spotkania: 8 czerwca 2022 r. w godzinach 10:00 – 10:50

Miejsce spotkania: Platforma on-line


Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mejlowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 7 czerwca 2022 r.

Potwierdzenie zakwalifikowania się na spotkanie przesłane będzie przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie,

tel.: 89 512 5482/83/84/85/86/89,

e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

 

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

2022-05-16

Agenda

2022-05-13

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.