Fundusze Europejskiej
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – bądź współtwórcą tego wydarzenia

Kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) odbędzie się w dniach 7–9 października 2022 r. w formule hybrydowej (wydarzenia stacjonarne i on-line).

Jeżeli otrzymałeś środki unijne na realizację projektu, przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych – otwórz swoją siedzibę, udostępnij za darmo bądź ze zniżką to, co oferujesz na co dzień albo stwórz całkiem nową ciekawą ofertę.


Dołącz swój pomysł do setek wydarzeń współorganizowanych przez przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów w Polsce.

Udział w DOFE to świetna okazja do promocji Twojego projektu także w całej Unii Europejskiej! Relacje z najciekawszych projektów zostaną pokazane w mediach. Możesz zaplanowac wydarzenia zarówno w formule on-line, jak i zaprosić beneficjentów do siebie. Bez względu na wybór formatu wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu oraz w mediach społecznościowych. Do udziału w Twoim wydarzeniu zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Koordynatorem akcji DOFE jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, które przeprowadzi konkursy oraz roześle pakiety promocyjne do beneficjentów biorących udział w wydarzeniu.
 

Zgłoszenia prosimy przesyłać kierować do Ewy Wojczulanis na adres mejlowy: konferencjarpo@warmia.mazury.pl. Czekamy na nie do 31 sierpnia 2022 r.


Zobacz DOFE na Warmii i Mazurach we wcześniejszych latach: 2017 r. i 2019 r.

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.