Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Spotkanie informacyjne - Wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Wsparcie na otwarcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich.

UWAGA! Zmiana terminu spotkania

Termin i miejsce spotkania

9 października 2017 r. w godzinach 10.00–13.00

 Hotel Parku, przy Al. Warszawskiej 119 w Olsztynie

 

Program spotkania

Spotkanie poprowadzą eksperci z zakresu otwarcia działalności gospodarczej. Omówione zostaną możliwości wsparcia przy otwieraniu dzialalności, doradztwa zawodowego oraz szkoleń dających możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych w ramach funduszy europejskich. Uczestników spotkania zapoznają ze sposobami wsparcia: Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłeka oraz Lokalna Grupa Działania "Warmiński Zakątek" z Dobrego Miasta.

 

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w spotkaniu musisz:

  • przesłać nam podpisany formularz zgłoszeniowy na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Olsztynie: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl  do 2 października 2017 r. , do godz. 16:00
  • otrzymać potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

 

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.
 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na szkoleniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

 

Więcej informacji

Więcej informacji na temat spotkania uzyskasz w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie:
Tel. 89 512 54 82/83/85/86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

2017-09-28

Agenda spotkania

2017-09-28

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS