bezpłatne wibinarium
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Rzecznik Funduszy Europejskich

Na stronie mamy zakładkę, w której są informacje na temat działalności nowo powołanego rzecznika Funduszy Europejskich:

 

Rzecznik Funduszy Europejskich

Przykładamy dużą wagę do działania zgodnego z obowiązującymi regulacjami, zarówno w zakresie przepisów prawa, jak i procedur dotyczących wdrażania funduszy europejskich. Jednym z elementów dbałości o zgodność działania z przyjętymi przepisami prawa jest utworzenie 1 grudnia 2017 r., na mocy nowelizacji ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020, instytucji Rzecznika Funduszy Europejskich odpowiedzialnego za usprawnienie procesu wdrażania środków europejskich.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem środków europejskich do włączenia się w ten proces. Państwa pomysły i opinie na temat wielu zagadnień mogą przyczynić się do usprawnienia i zwiększenia skuteczności realizacji programu. Przyniesie to korzyści dla wszystkich, a przede wszystkim przyczyni się do rozwoju naszego województwa. Dlatego zachęcamy do przedstawiania nam wniosków, propozycji usprawnień, a także skarg w zakresie realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

Czym zajmuje się Rzecznik Funduszy Europejskich?

Rzecznik jest odpowiedzialny w szczególności za przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń dotyczących utrudnień i propozycji usprawnień w realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020 oraz udzielanie stosownych wyjaśnień w tym zakresie.

 


Więcej informacji w zakładce Rzecznik Funduszy Europejskich

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS