Fundusze Europejskiej
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Spotkanie informacyjne- Działanie 5.4.1 Bezpieczeństwo Warmii i Mazur

SPOTKANIE ODWOŁANE !

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne adresowane do podmiotów zainteresowanych pozyskaniem wsparcia w ramach Osi 5 Środowisko przyrodnicze i racjonalne wykorzystanie zasobów Działania 5.4.1 Bezpieczeństwo Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.


Na spotkanie zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, jednostki organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne administracji rządowej, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, PGL Lasy Państwowe i jego jednostki organizacyjne.

 

Termin i miejsce: 30 stycznia 2018 r. w godzinach 10.00–13.00

Miejsce: Olsztyn, ul. E.Plater 1, sala 420

 

Więcej informacji

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie

tel. 89 512 54 82/83/85/86

email: gpiosztyn@warmia.mazury.pl  

 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

1) przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl  do 26 stycznia 2018 r. do godz. 14:00.

2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Pliki do pobrania

Agenda spotkania

2018-01-22

Formularz zgłoszeniowy

2018-01-15

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.