Fundusze Europejskiej
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Spotkanie informacyjne: Postaw na rozwój swojej firmy – refundacja szkoleń i doradztwa oraz pożyczki unijne dla MŚP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne Postaw na rozwój swojej firmy – refundacja szkoleń i doradztwa oraz pożyczki unijne dla MŚP.

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozwój swojej firmy poprzez dofinansowanie szkoleń i innych usług rozwojowych. Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady ubiegania się o dofinansowanie na usługi rozwojowe, a także warunki udzielania preferencyjnych pożyczek dla firm.

 

Termin spotkania: 26 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00–13:00

Miejsce spotkania: Hotel Młyn, 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 132

 

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpielblag@warmia.mazury.pl do 18 kwietnia 2019 r. do godz. 12:00.
  2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny. 

 

Więcej informacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu: tel. (55) 620-09-13/14/16 e-mail: lpielblag@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Agenda spotkania

2019-03-07

Formularz zgłoszeniowy

2019-03-07

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.