Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Konferencja gospodarcza „Inteligentny Rozwój Warmii i Mazur”

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin zaprasza na konferencję gospodarczą „Inteligentny Rozwój Warmii i Mazur”, która odbędzie się 2 października 2019 r., godz. 12:00 w Hotelu Villa Pallas w Olsztynie (ul. Żołnierska 4).

Konferencja poświęcona będzie wymianie doświadczeń i poglądów przedstawicieli świata nauki, biznesu oraz samorządu województwa na temat rozwoju przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Poruszone zostaną kwestie zmian w koniunkturze gospodarczej województwa warmińsko-mazurskiego i ich wpływu na sektor przedsiębiorczości, wyzwań stojących przed firmami z naszego regionu, możliwości wsparcia przedsiębiorstw funduszami Unii Europejskiej na lata 2021–2027, a także zasad identyfikacji kolejnych inteligentnych specjalizacji województwa. Podczas spotkania na uczestników konferencji czeka również sesja panelowa, podczas której podyskutować będzie można o tym, jak przyszłość gospodarki wpłynie na rozwój przedsiębiorstw z Warmii i Mazur.


Udział w wydarzeniu należy potwierdzić do 27 września 2019 r. na adres e-mailowy rot@warmia.mazury.pl lub faks (89) 521 93 09 poprzez przesłanie uzupełnionego formularza uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o konferencji można uzyskać pod numerem telefonu 0-89 521-93-14.


Agenda spotkania

Formularz zgłoszeniowy

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS