Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

1 miejsce naszego filmu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage

19 listopada 2020 r. film "Matka, kijek i szmatka" zdobył 1 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage w ramach 11. KONKURSU SPOTÓW REKLAMOWYCH „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W KADRZE", w kategorii filmów do 3 minut.

Jury konkursu było jednogłośne i to właśnie film promujący pozytywny wpływ funduszy z RPO WiM 2014–2020 uznało za najlepszy, prezentujący najwyższą jakość i wiarygodność, jednocześnie obrazujący temat Funduszy Europejskich w bardzo jasny i czytelny sposób.

Za produkcję spotu odpowiada DogFilm Studio, zaś w roli bohaterki wystąpiła Luiza Stawińska-Stasik.

Zapraszamy do oglądania:

 

W konkursie uczestniczyli przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.

Ideą konkursu "Fundusze Europejskie w kadrze" jest m.in. wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej, zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich oraz promowanie dobrych praktyk za pomocą przekazów audiowizualnych.

 

Skład jury:

Paweł Tkaczyk - strateg marki, autor blogu paweltkaczyk.com, pisarz. Specjalista budowania marki oraz opowiadania historii – storytellingu. Zajmuje się również doradztwem w zakresie wykorzystywania mediów społecznościowych w budowaniu marki. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media. 

Małgorzata Kucińska - ekspert z zakresu Funduszy Europejskich, od 13 lat związana z polityką regionalną w instytucjach unijnych w Brukseli i Strasburgu. Obecnie jest ekspertem Komisji Europejskiej, w ramach Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej, w wydziale nadzorującym wdrażanie funduszy strukturalnych i inwestycyjnych w Polsce.

Arkadiusz Tomiak - autor zdjęć filmowych. Uznany polski operator, były prezes Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych. Trzykrotny laureat Złotego Lwa na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za zdjęcia do filmów: Palimpsest, Statyści oraz Karbala.  

Jan Majle - copywriter, dyrektor kreatywny w agencji Change Serviceplan.  Autor wielu kampanii reklamowych oraz zdobywca nagród na festiwalach Cannes Lions, Golden Drum i KTR. Juror KTR, Eurobest, New York Festivals, Grand Video Awards czy Papaya Young Directors.

 

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS