Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Webinarium informacyjne „Fundusze Europejskie - środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w subregionie olsztyńskim”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków na otwarcie działalności na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie – środki na  rozpoczęcie działalności gospodarczej w subregionie olsztyńskim", czyli wszystkich zainteresowanych z powiatów: bartoszyckiego, kętrzyńskiego, lidzbarskiego, mrągowskiego, nidzickiego, olsztyńskiego i szczycieńskiego.

 

Termin spotkania: 3 marca 2021 r. w godzinach 10:00 – 10:40

Miejsce spotkania: Platforma on-line

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mejlowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 01 marca 2021 r. godz. 15:00.

Potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane będzie przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

 

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:

tel. 89 512 54 85/ 83/ 84/ 85/ 86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Pliki do pobrania

Agenda

2021-02-10

Formularz zgłoszeniowy

2021-02-10

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS