logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Konferencja Jak #FunduszeNaZmiany wpływają na Warmię i Mazury?

Jak #FunduszeNaZmiany wpływają na Warmię i Mazury?
Nowe trendy w regionie 
 


KONFERENCJA ON-LINE 29 września 2021 r., godz. 10.00


PROGRAM KONFERENCJI (do pobrania)

 

Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwijać? A może dopiero myślisz o własnym biznesie? Zobacz, jak Fundusze Europejskie mogą Ci pomóc! Poznaj doświadczenia lokalnych przedsiębiorców, skorzystaj z ich rad, zainspiruj się!

SPRAWDŹ:

  • W jaki sposób Fundusze Europejskie wpływają na przedsiębiorczość?
  • Jak funkcjonują firmy w Twoim regionie, także te prowadzone przez kobiety?
  • Na jaką pomoc mogą liczyć osoby, które chciałyby założyć własny biznes?
  • Jak dofinansowanie pomaga dostosować się do zmian na rynku i wymagań klientów?
  • Jakie wsparcie otrzymują firmy zmagające się z kryzysami?WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNEJ KONFERENCJI ON-LINE 29 września 2021 r.,

z udziałem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, Olgi Kozierowskiej (Sukces Pisany Szminką), Rafała Kołodzieja, Wojciecha Ławniczaka oraz beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.


Zapisz się! ------> formularz zgłoszeniowy 

 

 

SYLWETKI PRELEGENTÓW:

Olga Kozierowska – polska dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni, pisarka, mentorka i aktorka teatralna. Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od 12 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Multibaba, ekspertka od życiowych zmian i przebranżowienia. Autorka podcastów „Update” oraz „Sukces Pisany Szminką”. Prowadzi autorski program DNA SuXesu na Youtube. Pomysłodawczyni – ogólnopolskiego konkursu  Sukces Pisany Szminką, Bizneswoman Roku, programu aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA oraz aplikacji mobilnej MyOla. Inicjatorka Klubu Champions of Change działającego na rzecz rozwoju i wdrażania polityki diversity&inclusion w największych korporacjach w Polsce.

Milena Olkowska – z wykształcenia socjolog, specjalista do spraw komunikacji, PR-owiec, z zamiłowania malarka samouk. W 2018 roku, po 10 latach na stanowisku starszego specjalisty ds. sprzedaży i marketingu, zrezygnowała z pracy i otworzyła firmę Micro-art, którą prowadzi do dzisiaj. Obecnie zajmuje również stanowisko kierownika działu marketingu w firmie Dramiński S.A., światowego lidera wśród producentów ultrasonografów weterynaryjnych.

Rafał Kołodziej – jest CEO Greenhat lnnovation i współzałożycielem FutureS Thinking Group, strategiem biznesu i usług publicznych, projektantem usługi innowacji.Jego głównym celem jest redukcja złożoności i przekształcanie możliwości w konkretne rozwiązania, dzięki zastosowaniu metodologii projektowania usług, obsługi klienta i Futures Thinking. Współtwórca i kierownik studiów podyplomowych z zakresu projektowania usług na uniwersytecie SWPS, gdzie prowadzi liczne zajęcia z projektowania usług, propozycji wartości i modeli biznesowych. W tym roku na Uniwersytecie SWPS zostaną uruchomione studia podyplomowe „Projektowanie Przyszłości", których program opracował razem z Zuzanną Skalską. W Greenhat lnnovation działa jako doradca biznesowy, łącząc wiedzę konsumentów, proces badawczy i kompetencje projektowe ze świadomością biznesową. 

Tomasz Szmitkowski – właściciel restauracji Cudne Manowce, należącej do Sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmii Mazur i Powiśla. Prezes Stowarzyszenia Wimlandia. Jego restauracja została wyróżniona 5 lat z rzędu w przewodniku Gault&Millau, otrzymała Perłę 2017 za najlepsze danie regionalne w kraju (zupa karmuszka), zajęła 1 miejsce w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo (dzyndzałki warmińskie i zupa z pokrzyw ze ślimakami w śmietanie), zwyciężyła w plebiscycie Polskie Skarby Kulinarne 2021, dwukrotnie otrzymała Laur Najlepszym z Najlepszych od Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego, została wyróżniona w konkursie Żagle Warmii i Mazur, jest laureatką konkursu Kuchnia+ Poleca.


Wojciech Ławniczak – doświadczony strateg, doradca i przedsiębiorca. Jeden z pionierów service design w Polsce. Współpracuje z zarządami firm, organizacji i instytucji w obszarze strategii, innowacji i designu. Inwestuje w modelu venture design. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services – agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem. 

Małgorzata Sowicka – dyrektor Departamentu Edukacji w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego – nauczyciel, trener, wykładowca. Wieloletni pracownik Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli – konsultant, ekspert MEN i CKE. Autorka wielu publikacji i projektów. Nagrodzona Złotym Krzyżem Zasługi. Powołana w 2015 r. przez Prezydenta  Witolda Wróblewskiego na stanowisko dyrektora departamentu skutecznie realizuje priorytety elbląskiej oświaty. Najważniejsze to: prawne i bezpieczne wdrożenie reformy oświatowej – z zachowaniem bezpieczeństwa uczniów, rodziców i nauczycieli; powiązanie kształcenia zawodowego z rynkiem pracy – utworzenie Elbląskiego Centrum Edukacji Zawodowej, modernizacja bazy do kształcenia zawodowego we wszystkich elbląskich szkołach, uruchomienie dla uczniów staży w zakładach pracy; utworzenie pracowni matematyczno-przyrodniczych we wszystkich elbląskich szkołach podstawowych; zapewnienie pracy ludziom młodym – wdrożenie  programu finansowego do dobrowolnych odejść na emeryturę dla pracowników oświaty. W 2018 roku Elbląg uzyskał tytuły: Samorządowy Lider Edukacji i Lider Jakości Kształcenia.


Prowadzący Marcin Mańka – psycholog, coach, ekspert medialny. Zajmuje się prowadzeniem projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm. Współpracuje z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzi wiele prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, wydarzenia naukowe i gospodarcze. Przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy. Od ponad 17 lat pracuje w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja) oraz w telewizji (TVP1, TVP Info, Polsat, TVN). Obecnie jest współprowadzącym Studio LOTTO oraz jurorem w programie Make Me Over – Wielka Zmiana.


 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU:

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 24.09.2021 r.
  • Upewnij się, że otrzymałeś e-mail z potwierdzeniem od organizatorów.

 

Podczas konferencji zapewniamy tłumacza Polskiego Języka Migowego (PJM) oraz napisy na żywo. 


Więcej informacji

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Departament Koordynacji Promocji

e-mail: konferencjarpo@warmia.mazury.pl

tel. 89 51 25 488

Zobacz również

Newsletter

Pliki do pobrania

Program konferencji

2021-08-30

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.