konferencja online
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Zakończenie spotkań konsultacyjnych projektu programu regionalnego na lata 2021-2027 Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur

27 października zakończył się cykl spotkań konsultacyjnych projektu programu regionalnego na lata 2021-2027 Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur.

Konsultacje zainaugurowała konferencja w dniu 4 października 2021 r. a po niej odbyło się 10 spotkań on-line dedykowanych obszarom strategicznej interwencji (OSI). O wyzwaniach regionu w najbliższych latach oraz projekcie programu regionalnego na lata 2021-2027 rozmawialiśmy m.in. z przedstawicielami partnerstw zawiązanych na obszarach strategicznej interwencji. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem, spotkania odtworzono ponad 2500 razy, a ponad 400 osób oglądało transmisję na żywo.

Dodatkowe spotkania odbyły się również z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz z przedsiębiorcami. Spotkania dostępne są w playliście na kanale Youtube Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur

Podczas rozmów padło wiele ciekawych pytań, na które staraliśmy się odpowiedzieć, wiemy jednak, że pozostało jeszcze wiele kwestii do poruszenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniach zarówno osobiście jak i poprzez serwis youtube, zadawali pytania i śledzili dyskusję nad programem regionalnym.

 

Przypominamy również, że do 8 listopada br. nadal można wysyłać uwagi do projektu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na formularzu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach. Państwa głos ma znaczenie.

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS
Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.