Jeśli szukasz informacji o RPO WiM na lata 2007-2013, to przejdź do poprzedniej wersji serwisu.
logo regionalnego programu operacyjnego województwa warmińsko-mazurskiego
warmia mazury logo
logo unii europejskiej

Szukaj

Instytucja Finansująca

Województwo warmińsko-mazurskie i Bank Gospodarstwa Krajowego, we współpracy z instytucjami finansującymi, wspiera mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, realizując projekt pod nazwą „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie".
W jego ramach można skorzystać z Pożyczki Rozwojowej, Pożyczki Inwestycyjnej z Premią, Wejścia Kapitałowego oraz Poręczenia.

Zaletą skorzystania ze wsparcia w projekcie „Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie” jest stałe, atrakcyjne oprocentowanie, brak prowizji i opłat oraz prosty sposób wnioskowania o wsparcie.

Do połowy października  2019 r., do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego trafiło blisko 94 mln złotych w formie pożyczek. Wsparliśmy ponad 445 firm z naszego regionu, w tym ponad  135 podmiotów nowych na rynku.

 

Czym są instrumenty finansowe?

Poznaj ich rodzaje

Aktualności

Sprawdź co nowego słychać

Pożyczka rozwojowa

Finansowanie inwestycji przedsiębiorstw w początkowej fazie rozwoju.

Pożyczka inwestycyjna z premią

Wsparcie inwestycji zarówno w środki trwałe, jak i wartości niematerialne i prawne, zgodnie z przepisami prawa unijnego.

Poręczenie

Wsparcie przeznaczone dla przedsiębiorstw inwestujących, m.in. w maszyny i sprzęt produkcyjny, nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne, innowacje produktowe i procesowe

Wejście kapitałowe

nowoczesna forma wsparcia

Portal współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013

przewodnik rpo
facebook
YouTube
kanał RSS